Inwoners Zaanstreek



Afbeelding
Cornelis Dirks Bakker en Crelisje Willems van Born




Man Cornelis Dirks Bakker [40652] 11,13,27,59

        Geboren: 17 Oktober 1735 - Westzaan 11,59,206
        Gedoopt: 1763 206
      Overleden: 24 September 1797 - Koog aan de Zaan 11
       Begraven: 
       Huwelijk: 24 Mei 1761 - Westzaan (Eerste huwelijk) 59

 Andere partner: Sijbrecht Jacobs Kat [64749] (1738-      ) 5,6 - 1780 - Westzaan (Volgende huwelijk) 11

 Andere partner: Aagje Jans Schoorl [66170] (1737-      ) 13 - 10 Februari 1788 - Koog aan de Zaan 206




Vrouw Crelisje Willems van Born [45190] 13,27,37,59

          Alias: Cornelia van Borne
        Geboren:  - Koog aan de Zaan 59
        Gedoopt: 17 Mei 1733 - Koog aan de Zaan 37
      Overleden: 
       Begraven: 


          Vader: Willem Cornelis van Born [45188] (rond 1710-      ) 13,37
         Moeder: Maartje Pieters [45189] (rond 1710-      ) 13,37





Kinderen
1 M Willem Cornelis Bakker [41130] 13,27,323

        Geboren: 6 November 1767 - Koog aan de Zaan 206,323
        Gedoopt: 1790 - Koog aan de Zaan
      Overleden: 5 Juni 1813 - Koog aan de Zaan
       Begraven: 
        Partner: Aagje Pieters Visser [37788] (1766-1830) 6,13,27
            Huw: 26 Mei 1793 - Koog aan de Zaan 206,323




Afbeelding
Cornelis Dirks Bakker en Sijbrecht Jacobs Kat




Man Cornelis Dirks Bakker [40652] 11,13,27,59

        Geboren: 17 Oktober 1735 - Westzaan 11,59,206
        Gedoopt: 1763 206
      Overleden: 24 September 1797 - Koog aan de Zaan 11
       Begraven: 
       Huwelijk: 1780 - Westzaan (Volgende huwelijk) 11

 Andere partner: Crelisje Willems van Born [45190] (1733-      ) 13,27,37,59 - 24 Mei 1761 - Westzaan (Eerste huwelijk) 59

 Andere partner: Aagje Jans Schoorl [66170] (1737-      ) 13 - 10 Februari 1788 - Koog aan de Zaan 206




Vrouw Sijbrecht Jacobs Kat [64749] 5,6

        Geboren:  - Westzaan
        Gedoopt: 20 April 1738 - Westzaan
      Overleden: 
       Begraven: 


          Vader: Jacob Pieters Kat [69765] (1708-      ) 5,6
         Moeder: Duijfje Claas [56400] (rond 1700-      ) 5,6



 Andere partner: Jan Jans Pel [87942] (rond 1750-      ) 11 - 1770 - Westzaan (Eerste huwelijk) 11

Gebeurtenissen uit het leven waren:

Doopgegevens: Grijtje Jans

Straat bij de doop: Mi.

Huwelijkse gegevens 1780 Westzaandam: Sijbrecht is als weduwe te Wormerveer op 26-11-1780 WZD gehuwd met Cornelis Dirksz Bakker, weduwnaar te Koog
11


Kinderen

Notities: Huwelijk

Impost trouwen Westzaan 10-11-1780; impost bg f 3, bruid pro deo; Westzaan trouwen religie: bg mennos, bruid gereformeerd Cornelis Dirksz Bakker, wdnr Koog X Sijbrig Jacobs Kat, wed. Wormerveer
Afbeelding

Cornelis Dirks Bakker en Aagje Jans Schoorl




Man Cornelis Dirks Bakker [40652] 11,13,27,59

        Geboren: 17 Oktober 1735 - Westzaan 11,59,206
        Gedoopt: 1763 206
      Overleden: 24 September 1797 - Koog aan de Zaan 11
       Begraven: 
       Huwelijk: 10 Februari 1788 - Koog aan de Zaan 206

 Andere partner: Crelisje Willems van Born [45190] (1733-      ) 13,27,37,59 - 24 Mei 1761 - Westzaan (Eerste huwelijk) 59

 Andere partner: Sijbrecht Jacobs Kat [64749] (1738-      ) 5,6 - 1780 - Westzaan (Volgende huwelijk) 11




Vrouw Aagje Jans Schoorl [66170] 13

          Alias: Aagje Jans Schorel 123
        Geboren: 27 Oktober 1737
        Gedoopt: 3 November 1737 - Zaandijk 21
      Overleden: 
       Begraven: 


          Vader: Jan Claas Schoorl [34170] (1697-1753) 13
         Moeder: Maritje Barends Knaap [34171] (1704-1764) 13,451



 Andere partner: Simon Hendriks de Greef [27766] (1735-      ) 13,37 - 30 Maart 1766 - Koog aan de Zaan (man volg. huw, vr. 1ste huw)

Gebeurtenissen uit het leven waren:

Haar ouders waren Jan Claas Schoorl en Maritje Barents. 11

Zij was gereformeerd 206


Kinderen

Algemene notities: Vrouw - Aagje Jans Schoorl

koppeling ouders op basis doopgetuijge Maartje van Elsland bij de doop van Maartje in 1779
Heette zij ook Aafje Cleef. zie huwelijk Zaandijk inv 18A
Afbeelding

Cornelis Dirks Bakker en Geertje Pieters Mars




Man Cornelis Dirks Bakker [4386] 6,33,827

        Geboren: 1822 - Zaandam 827
        Gedoopt: 
      Overleden: 
       Begraven: 
       Huwelijk: 25 Juni 1848 - Zaandam (Eerste huwelijk) 36,827

Gebeurtenissen uit het leven waren:

Cornelis Dirks Bakker had als beroep: timmermansknecht 827

Zijn ouders waren Dirk Bakker en Neeltje Bekker. 36




Vrouw Geertje Pieters Mars [4385] 6,33,827

        Geboren: 1821 - Zaandam 827
        Gedoopt: 
      Overleden: 
       Begraven: 


          Vader: Pieter Cornelis Mars [24864] (1792-      ) 36,210,211
         Moeder: Aagje Alberts Dral [24865] (1793-      ) 210,211



Gebeurtenissen uit het leven waren:

Haar ouders waren Pieter Mars en Aagje Dral. 36


Kinderen
1 V Neeltje Cornelis Bakker [54824] 6,33

        Geboren: rond 1853 - Zaandam
        Gedoopt: 
      Overleden: 25 November 1922 - Westzaan
       Begraven: 



2 M Dirk Cornelis Bakker [19041] 36,210,211

        Geboren: 1849 - Zaandam 36
        Gedoopt: 
      Overleden: 
       Begraven: 
        Partner: Truitje Cornelis Vet [19042] (1849-      ) 36,210,211
            Huw: (Eerste huwelijk)




Notities: Huwelijk

Vader bruidegom Dirk Bakker Moeder bruidegom Neeltje Bekker Vader bruid Pieter Mars Moeder bruid Aagje Dral Nadere informatie beroep bg.: timmermansknecht; beroep bruid: dienstbode; beroep vader bd.: olieslager




Startpagina | Inhoudsopgave | Achternamen | Naamlijst

Deze webpagina werd gemaakt op 7 Juli 2022 met Legacy 7.5 van Millennia